Akaryakıt fiyatlarındaki son durum gerçekten de şaşırtıcı olarak yorumlanıyor. Çünkü LPG fiyatında ciddi bir düşüşe imza atıldı. Peki benzin ile motorinin yanı sıra LPG şu an kaç TL'den satılıyor? Kaç TL'lik indirim yapılacağı sorusu da yanıtlandı. 3 Nisan 2023 güncel akaryakıt fiyatları...

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Akaryakıt fiyat listesine ilişkin bir düzenleme bekleniyordu. Benzin veya motorinden indirim odaklı karar beklense de LPG için indirim yapılacağı duyuruldu. Bu haberin hemen ardından LPG ile araç kullananlar gelişmeleri yakından takip etmeye başladı.

LPG'ye Rekor İndirim!

LPG fiyatlarında 2 TL 4 kuruşluk indirim bekleniyor. Yüksek seviyedeki bu indirimle birlikte detaylar açığa çıktı. Akaryakıtta güncel gelişmeleri tek tek paylaşıyoruz. Peki şu an benzin, motorin ve LPG kaç TL'den satışa sunuluyor? Şehirlerdeki durum hakkında bilgi verelim.

Akaryakıt Güncel Fiyat Listesi 3 Nisan 2023

İstanbul'da benzin 21,32 TL motorin 20,44 TL ve LPG ise indirim öncesi 11,63 TL'den satışa sunulmaktadır. Diğer şehirlerde de hemen hemen durum bu şekilde. Bakalım indirim kararı resmileştikten sonra LPG fiyatı kaç TL'ye kadar düşecek hep birlikte göreceğiz.