Akaryakıttaki indirim gelişmesi olumlu karşılandı. Benzin ve motorindeki fiyat değişikliği şaşırtıyor. Peki brent varil petrol fiyatındaki düşüşle beraber kaç TL'lik akaryakıt indirimi uygulandı? 24 Şubat 2023 tarihli İstanbul, İzmir ve Ankara akaryakıt fiyat listesi ortaya çıktı.

Akaryakıt fiyatları, son dönemin en çalkantılı zamanlarından birini yaşıyor. Çünkü benzin ve motorin fiyatları bir türlü yerinde durmamakta. Brent varil petrol fiyatındaki gelişme ile birlikte çeşitli detaylara yer verildi. Öte yandan akaryakıttaki indirim haberi de araç sahiplerini sevindirdi. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Benzin İyice Ucuzladı

Son gelen haberle birlikte benzin fiyatları ucuzladı. Bu durum araç sahiplerinin işine gelse de motorinde bir değişiklik olmaması nedeniyle motorin ile aracını dolduranlar son gelişmelerden pek de memnun değil. Yine de yakın zaman sonra motorinde de bir indirim olup olmayacağı kesinleşecek. Akaryakıta son bir ayda gelen zamlara rağmen fiyat düşüşünün yaşanması sevindirdi.

Akaryakıtta Yeni İndirim Var mı?

Akaryakıt fiyatlarında yeni bir indirim olup olmadığı soruluyor. Şu an için yalnızca indirim benzinde uygulandı. Benzin fiyatlarının 48 kuruş düştüğü bilgisi iletildi. Önümüzdeki günlerde akaryakıtta yeni bir değişiklik meydana gelebilir. Pompaya yansıyan fiyatlar ise aşağıda yer almakta.

Güncel Akaryakıt Fiyat Listesi (24 Şubat 2023)

İstanbul benzin güncel litre fiyatı: 20,39 TL
İstanbul motorin güncel litre fiyatı: 20,59 TL
Ankara güncel benzin litre fiyatı: 20,76 TL
Ankara güncel motorin litre fiyatı: 21,00 TL
İzmir'de benzinin 1 litresi: 20,69 TL
İzmir'de motorinin 1 litresi: 21,05 TL