Akaryakıttaki indirimlerin sonu bir türlü gelmiyor. Benzin ve motorin fiyatlarındaki son dakika gelişmelerini aktaralım. Bir süredir beklenen indirim kararı doğru çıktı. Motorin yeniden ucuzladı. 17 Mart 2023 akaryakıt fiyat listesi duyuruldu.

Akaryakıt fiyatlarındaki düşüş araç sahiplerinin işine geliyor. Böylelikle daha ucuza akaryakıt satın alabiliyorlar. Bu geceden itibaren pompa fiyatlarına yansıyan değişim ise büyük ses getirdi. Motorine yeni indirim geleceği iddia ediliyordu. İddianın gerçek olması ile birlikte güncel fiyatlar ortaya çıktı. 

THY'de Part Time İş! Personel Alımları Başladı, THY İş Başvurusunda Aranan Şartlar... THY'de Part Time İş! Personel Alımları Başladı, THY İş Başvurusunda Aranan Şartlar...

Akaryakıt Kaç TL Ucuzladı?

Motorine gelen 1,34 TL'lik indirim pompa fiyatlarına yansıdı. Akaryakıttaki ucuzluk ise görülmeye değerdi. Böylelikle akaryakıt fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri netleşti. Brent varil petrol fiyatındaki son durumla beraber, neden fiyatların düştüğü daha iyi anlaşılıyor. İstanbul, İzmir ve Ankara'daki güncel akaryakıt fiyatları hakkında merak edilenleri aktaralım.

Akaryakıt Fiyat Listesi 17 Mart 2023

İstanbul'da oturan araç sahipleri, 1 litre benzin için 20,50 TL öderken 1 litre motorin için ise 20,90 TL ödemekte.
Ankara'da oturan araç sahipleri, 1 litre benzin için 20,88 TL öderken 1 litre motorin için ise 21,33 TL ödemekte.
İzmir'de ise istasyonlarda benzinin litresi 20,85 TL ve motorinin ise 21,39 TL olarak yerini aldı.