Emeklilere 3500 TL ödeme müjdesi geldi. Eğer iddia doğrulanırsa emekliler bir hafta içinde nakit parasına sahip olacak. Mart ayında emekliye müjdeler peş peşe geliyor. Devletten milyonlarca SGK'lıyı sevindiren haber yolda...

Emeklileri yakından ilgilendiren önemli bir gelişme yaşanıyor. Ödeme konusunda önemli avantajlara sahip olan milyonlarca emekliler, promosyondan emekli maaşına kadar yüksek miktarda ödemeler almakta. Ancak tüm bunların yanı sıra yılda iki defa verilen bayram ikramiyeleri şu an için daha fazla öneme sahip. Çünkü ikramiyelerde zam gelişmesi için açık kapı bırakıldı.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Cumhurbaşkanı Erdoğan Zammı Duyurdu mu?

Emekliye ikramiye zammı konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bir açıklama gelmiş değil. Ancak yine de hükümetin seçim öncesinde çeşitli müjdeler duyurduğu üzere emeklilere ikramiye anlamında da bir müjde duyurması beklenebilir.

İkramiyede 3500 TL Ödenecek İddiası!

Eğer kulislerdeki iddialar doğru ise emekliler bayramda 3500 TL'lik ikramiye ödemesini alabilir. Normal şartlarda 2200 TL'lik ikramiye bedelinin 3500 TL'ye çıkarılmasına muhtemel gözüyle bakılıyor. Netlik sağlanmadığı için herhangi bir yorum yapılmamakta. Yakında ödemeler konusunda şeffaf sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bir hafta içerisinde de ödemeler yapılacak.