Brent varil petrol fiyatındaki düşüş, akaryakıt fiyatlarını da tetikliyor. Benzine gelen indirimle birlikte çeşitli detaylara yer verildi. Tüm bunlarla birlikte akaryakıt ne kadar ucuzladı? Benzin ve motorin fiyat listesi başta olmak üzere, piyasadaki belirsizliklere değindik.

Akaryakıt fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri paylaşıldı. Brent varil petrol fiyatı, son dönemin en düşük seviyelerine ulaştı. Öyle ki benzin ve motorine gelen indirimin temelinde de bu yatıyor. Dolayısıyla araç sahipleri de bu gelişmeden direkt olarak etkilenmekte. Benzin, motorin ve LPG fiyatındaki son durumu sizlerle paylaşıyoruz. İstanbul, İzmir ve Ankara'da kaç TL indirim yapıldı?

Benzine 75 Kuruş İndirim!

Benzine gelen son indirimlerden sonra bir de 75 kuruşluk fiyat düşüşünün olması araç sahiplerini sevindirdi. Pompa fiyatlarına yansıyan gelişme ile birlikte çeşitli detaylar yanıt bulacak. Peki benzin ile motorinde bizleri başka neler beklemekte? Yılbaşında FED faiz kararının akaryakıt ve enerji piyasasına ne gibi bir etkiye bulunacağı soruluyor.

akaryakıtguncell

Güncel Akaryakıt Fiyatları

İzmir'de motorin fiyatı 21,35 TL, benzin 17,63 TL ve LPG ise 10,58 TL'den satılıyor. Güncel indirimin pompaya yansıdığını buradan anlayabiliyoruz.

Ankara'da motorin fiyatı 21,27 TL, benzin 17,62 TL ve LPG 10,83 TL'dir. Şehirler arasındaki fiyatlar çok da farklı değil.

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

İstanbul'da motorinin fiyatı 21,10 TL, benzin 17,42 TL ve LPG 10,83 TL olarak belirlendi.