Akaryakıt fiyat listesine dair merak edilenler aktarıldı. Benzin, motorin ve LPG fiyatını görenler gözlerine inanamıyor. 20 Mart'tan sonra güncel fiyatlar değişecek. Benzin ve motorin kaç TL pahalandı?

Akaryakıta gelecek yeni zamla ilgili detaylar paylaşıldı. Eğer sizler de benzin, motorin ve LPG fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Son olarak 1,34 TL'lik motorin indirimi gelmişti. Bu haber araç sahiplerini fazlasıyla sevindirse de tek başına yeterli olmadı. Çünkü kısa süre içerisinde zam kararı alındı.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Motorine 81 Kuruş Zam Geliyor!

Bu geceden itibaren geçerli motorin zammı karşısında artık pahalı tarife üzerinden işlem sağlanacak. Akaryakıttaki yükseliş sonrası benzine de yeni bir zam gelecek mi merak ediliyor. Ancak benzine dair herhangi bir bilgi iletilmiş değil.

Akaryakıt Fiyat Listesi Güncel 20 Mart 2023

İstanbul'da benzinin litresi 20.52 TL'den satılmaktadır. Motorinin litresi ise 20 TL'nin altına düşmüş ve 19,62 TL'den satışa sunulmuştur. Gelen zamla birlikte motorinin litrelik fiyatı bu geceden itibaren 20 TL bandının üzerine çıkacak.