İBB Halk Ekmek'in kaç TL'den Ramazan pidesi satacağını duyurdu. Fırınlardaki fiyatın aksine çok daha düşük maliyet ile satış gerçekleştirecek. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan müjdeli haber geldi.

Ramazan Bayramı geldi çattı ve fırıncılar federasyonunun açıklamasına göre pide fiyatı 10 TL olarak belirlendi. Türkiye genelinde 300 gramlık Ramazan pidesi 10 TL'ye satılacak. Bu gelişme sonrasında Halk Ekmek'te satılacak Ramazan pidesinin kaç TL olacağı merak konusu haline geldi.
 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

İmamoğlu Açıklama Yaptı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan gelen açıklamada "Vatandaşlarımız Ramazan’da 300 gramlık pideyi 5 TL’den Halk Ekmek büfelerinden satın alabilecekler. İstanbullulara lezzetli ve ucuz ekmeği sunmaya devam edeceğiz.” ifadesine yer verildi.

%50 Daha Ucuza Satılacak!

Ramazan pidesi, Halk Ekmek'te 5 TL'ye satılacak. 300 gramlık pidenin Türkiye genelinde fırıncıların satacağı fiyatın yarı fiyatına satılacak olması vatandaşları sevindirdi. Daha düşük fiyata pide almak isteyenler için oldukça önemli bir gelişme olarak yorumlandı.