Akaryakıta gelen yeni indirim pompa fiyatlarını da etkiledi. Benzin ve motorin kaç TL oldu? Yapılan indirimle birlikte çeşitli ifadelere yer veriliyor. İstanbul ve Ankara'da akaryakıt iyice ucuzladı. İşte 28 Ocak 2023 akaryakıt fiyat listesi ve indirim oranı...

Benzin ve motorindeki son dakika gelişmesiyle birlikte akaryakıta dair detaylar aktarıldı. Akaryakıt fiyatları düştükçe düşüyor. hem benzin hem de motorin bu indirimden etkilendi. Brent varil petrol fiyatındaki son durma ilişkin detayları aktarıyoruz. Son zamanlarda iyice zamlanan akaryakıt, artık indirim haberleriyle gündeme gelmekte. Güncel detaylar ve çok daha fazlası haberimizde olacak.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Benzin ve Motorin 60 Kuruş Düştü!

Benzin ve motorin için alınan 60 kuruşluk indirim pompa fiyatlarına yansıdı. Bu haberden sonra benzin ile motorinin daha da değer kaybedebileceği tahmin ediliyor. Güncel gelişmelere bakacak olursak grafik anlamında brent varil petrol fiyatının düşme eğiliminde olduğu görülüyor. Güncel fiyat listesinden İstanbul, Ankara ve İzmir'in son fiyatlarını da kontrol edebilirsiniz.

Güncel Akaryakıt Fiyatları 28 Ocak 2023

İndirimden sonraki süreçte İstanbul'da benzinin litresi 21.1 TL'ye satılırken, motorin ise 23.42 TL'ye satılmakta. Bu gelişme neticesinde çeşitli detaylar da yanıt buldu. İstanbul'daki indirimin yanı sıra Ankara'da benzin 21,31 TL ve motorin ise 23,72 TL'ye satılıyor. Güncel akaryakıt litre fiyatları bu şekildedir. Akaryakıttaki son detaylar ve çok daha fazlası için haber sitemizi düzenli olarak ziyaret etmenizi öneririz. Bu sayede akaryakıttaki indirim ve zam gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.