Akaryakıt fiyatlarında zam ve indirim dalgası yaşanıyor. LPG'nin fiyatı artarken motorinde indirim vardı. Güncel akaryakıt fiyat listesiyle birlikte çok daha fazlası haberimizde yerini alacak.

Akaryakıt fiyatlarında araç sahiplerinin yüzü bir türlü gülmüyor. Motorine üstü üste indirimler gelirken LPG'ye ise zam geldiği duyuruldu. 3 Şubat Cuma gününden itibaren geçerli olacak fiyatlar hakkında güncel bilgiler veriyoruz. İstanbul, İzmir ve Ankara'daki son fiyatları açıkladık. Akaryakıt satın alacaksanız bu detayı kaçırmayın.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Motorin Düştü Ama LPG 1,07 TL Zamlandı

Son zamanların akaryakıt türü olarak kayıtlara geçen motorin, 65 kuruşluk indirimle yine gündem oldu. Öte yandan motorinin fiyatı bu indirim sonrasında daha da düştü. Şimdi ise LPG'ye gelen zam konuşuluyor. LPG 1,07 TL pahalılaştı. Bu zamla birlikte LPG'li araç kullananlar bir kez daha düşünecek.

Güncel Akaryakıt Fiyatları 3 Şubat 2023

Akaryakıt fiyatlarına yakından göz attığımızda, İstanbul'da motorinin litresi 21,72 TL oldu. Benzinin bir litresi 21,07 TL iken, LPG ise 11,73 TL'den satışa sunuluyor. Ankara'da benzinin litresi 21,37 TL, motorinin litresi 22,06 TL ve LPG'nin litresi 11,99 TL oldu. Son olarak İzmir'de benzinin litre fiyatı 21,29 TL, motorin fiyatı 22,13 TL, LPG fiyatı ise 11,79 TL olarak kayıtlara geçti. Brent varil petrol fiyatlarındaki gelişmeler bir şekilde akaryakıtı ve araç sahiplerini ilgilendiriyor.