Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlarda bir yeni gelişme yaşandı. Benzin fiyatında fiyat artışı yaşanacak. Motorine yeni bir zam geldi mi soruluyor. Araç sahiplerini ilgilendiren bu gelişmeye dair güncel fiyat listesine göz atabilirsiniz.

Akaryakıt fiyatlarındaki güncel gelişme ile birlikte çeşitli detaylara yer verildi. Benzin ve motorin fiyatı gittikçe artıyor. Geçtiğimiz aylarda benzine gelen indirimin esamesi bile okunmamakta. Öyle ki brent varil petrol fiyatları yükseldi. Bu yükseliş ise zam olarak araç sahiplerine geri döndü. Benzin ile araç deposunu dolduranlar için üzücü bir haber daha geldi.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Benzin 67 Kuruş Zamlanacak!

Benzin fiyatlarındaki 67 kuruşluk zam dikkat çekiyor. Bu gelişme neticesinde benzin ve motorin fiyatı iyice artacak. Son zamanlarda akaryakıtın bu kadar zamlanması araç sahiplerini kara kara düşündürüyor. Çünkü işyerine veya herhangi bir yere aracıyla gidenler ciddi anlamda ödeme yapmak zorunda kalıyor. Motorin için herhangi bir zam haberi yapılmış değil. Salı gününden itibaren benzinin 67 kuruş zamlanması muhtemel.

Akaryakıt Fiyatları Kaç TL Oldu?

İstanbul, İzmir ve Ankara'daki benzin, motorin ve LPG fiyatları duyuruldu. Buna göre güncel fiyatlar aşağıda yer almaktadır:

İstanbul

Benzin litre fiyatı 19,68 TL

Motorin litre fiyatı 22.06 TL

LPG litre fiyatı ise 10,57 TL 

Ankara

Benzin litre fiyatı 19,93 TL

Motorin litre fiyatı 22,24 TL

LPG litre fiyatı ise 10,83 TL

İzmir

Benzin litre fiyatı 19,86 TL iken

Motorin litre fiyatı 22,34 TL'dir.

LPG litre fiyatı ise 10,58 TL