Akaryakıt fiyatlarındaki gelişmelerle beraber hem benzin hem de motorin için zam sinyali verildi. Peki benzinle motorinin fiyatı kaç TL artacak? 3 Mart 2023 tarihli akaryakıt fiyat listesi paylaşıldı. İşte detaylar ve dahası haberimizde...

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Benzin ve motorine gelen son indirimlerden sonra, fiyatlarda yeniden bir artış olacağı bilgisi iletildi. Akaryakıttaki bu durum, araç sahiplerini biraz üzeceğe benziyor. Peki güncel olarak akaryakıt fiyatlarındaki son durum nedir? Güncel fiyat bilgisi ve beraberinde zammın hangi günden itibaren geçerli olacağı da açıklandı.

Motorine Yeni Zam Geliyor!

Motorin fiyatlarında yeni bir değişiklik yapılacak. Son zamla birlikte motorinde 91 kuruşluk artış olacağı ortaya çıktı. Benzinde ise henüz bir zam açıklaması yapılmış değil. Hal böyle iken, motorin kullanmakta olan araç sahipleri ise güncel fiyat listesini yakından merak ediyor. Aşağıda yer alan fiyatları inceleyebilir ve benzin motorinin hangi şehirde kaç TL'ye satıldığını öğrenebilirsiniz.

Güncel Akaryakıt Fiyat Listesi 3 Mart 2023

İzmir'de benzin 20,8 TL iken motorin 21,13 TL'ye satılmaktadır.
İstanbul'da benzin 20,43 TL iken motorin 20,62 TL'ye satılmaktadır.
Ankara'da benzin 20,82 TL iken motorin 21,05 TL'ye satılmaktadır.