Akaryakıt güncel fiyat listesi açıklandı. Ancak bu sefer zam veya indirimden ziyade pahalılık dikkat çekti. Araç sahipleri, akaryakıt için en az ne kadar ödemeli? 9 Mayıs 2023 Güncel benzin motorin fiyat listesi yayınlandı.

Benzin ve motorin fiyatlarına ilişkin güncel bilgiler paylaşıldı. Akaryakıtta güncel gelişmeler ve çok daha fazlası yazımızda olacak. İstanbul, Ankara ve İzmir'de akaryakıt kaç TL'den satışa sunuluyor? Litre başına yapılan ödemeler bir kenara, 9 Mayıs 2023 tarihli akaryakıt fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Yeni Zam veya İndirim Geldi mi?

Akaryakıtta henüz yeni bir zam gelişmesi meydana gelmedi. Brent varil petrol fiyatına göre indirim veya zam olabilir. Piyasalardaki belirsizlik yakında yanıt bulacaktır. Bununla birlikte akaryakıtın araç sahiplerini fazlasıyla ilgilendirdiğini biliyoruz. O halde fiyatlara da göz atalım.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

akaryakıtbenzin

Akaryakıt Fiyat Listesi (9 Mayıs 2023)

Benzin, motorin ve LPG fiyatlarında güncel gelişmeler meydana geliyor. İstanbul'da benzinin litresi 19.34 TL, motorin ise 17.91 TL'den satışa sunuluyor.
Ankara'da benzinin litresi 19.74 TL iken motorinin litresi ise 18.42 TL olarak belirlendi.
İzmir'de benzinin litresi 19.72 TL ve motorin ise 18.42 TL olarak belirlendi.