Akbank 0.77 Faiz Oranları ile 100.000 TL Kredi Verecek mi? Açıklandı!

Akbank üzerinden 0.77 faiz oranları ile birlikte 100.000 TL kredi verileceği haberi yayınlandı. Akbank üzerinden yapılan açıklama ile birlikte bu kredilerin, doğruluğu yansıtmadığı söyleniyor. Akbank, yapmış olduğu kampanyalarda özellikle kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların ilk defa kendi bankası üzerinden hesap açması ve emekli maaş alması durumunda 0.99 faiz oranları ile birlikte 7500 TL ye kadar kredi kampanyası olduğunu açıkladı. 

Akbank, yapmış olduğu duyuru sonrasında kredi başvurusunda bulunacak olan kişilere ayrıca yüksek limitli kredilerde düşük faiz oranlarıyla birlikte işlem yapacağını duyurdu. Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyaların, kredi şartlarına uygun olan kişilere 5 dakika içerisinde ödemelerini gerçekleştirerek verileceği söylenmektedir. 

KREDİ BAŞVURU

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hemen ne kadar onay aldığınızı kısa mesaj gönderilerek öğrenebilirsiniz. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numarasını yazarak başvurunuzu 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj ile birlikte yapabilirsiniz. 44 25 numarasına gönderilen mesaj sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi verilmektedir. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

100000 TL'ye kadar kredi onayı alacak olan vatandaşlara ayrıca banka hesapları üzerinden alacakları internet şifresiyle birlikte Akbank Direkt uygulaması üzerinden de 7 24, istedikleri zaman ihtiyaç kredisi ve kredi kartı başvurusu yapabiliyor. 100 bin TL kredi kullanmış olmaları durumunda şartlara uygun olan vatandaşlara 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanı sağlayacak olan bu bankalar üzerinden aynı gün içinde destek ödemelerinden de faydalanabilirsiniz. Emekli maşalar kişiler ise emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapacakları için öncelikli olarak maaşlarını bu bankaya taşıması isteniyor.