Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 12000 TL ödeme yapılacağı haberi geldi.

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 12000 TL ödeme yapılacağı haberi geldi. Nakit ihtiyacı olan ve banka kredi politikalarına uygun olan vatandaşlara, Akbank üzerinden 12000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere 12 ay 24 ay ve 36 ay vadeli işlem yapılacak. 

Banka kredi puanı yüksek olan daha önce bankalarda herhangibir sıkıntısı olmayan ve banka kredi sicili temiz olan vatandaşlar, Akbank'ın başlatmış olduğu bu kredi kampanyasına katılabiliyor. 

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler cep telefonları üzerin den SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedirler. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj gönderebilir veya müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 numarasını arayabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden atacağınız mesaj sonrasında onay alan vatandaşlar, en yakın banka şubesi üzerinden kredi kullanabilir veya hesapları olmaları durumunda, Akbank Direkt uygulamasını kullanarak 7 gün 24 saat hesaplarına kredi ödemesi alabilir.