Ziraat Bankası Temmuz ayı içerisinde 33000 TL ödeme yapacak! Bireysel müşteriler, bu nakit kampanyasından faydalanacak.

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, yaptığı yeni kampanyada 33000 TL'ye kadar bireysel müşterileri, ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, 33000 TL'ye kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlayacaktır. 

Kredi almak isteyen vatandaşlar, hızlı bir şekilde bankanın kredi politikalarına uygun olup olmadığını sorguladıktan sonra bankadan bu yapmış olduğu kredi başvuru yöntemleriyle birlikte işlemlerini gerçekleştirebilir. 

33000 TL'ye kadar kullanacağınız tüm kredilerde 36 ay vadeli olarak işlem yapacak ve kredi onayı hemen alacaksınız. Emekli olan kişileriyle birlikte son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışan kişilerin düzenli olarak gelir durumu olması durumunda banka kredi puanı 1100 ve üzerindeyse kredi onay alabilir. 

ZİRAAT BANKASI BAŞVURU 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi başvurulur, banka şubelerinden kimlik ve gelir belgesiyle birlikte yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, şartları uygun olması durumunda banka şubesinden hemen onay alır ve hemen aynı gün içinde banka hesaplarına ödemelerini alır. 

Sağlık Bakanlığı 8 bin işçi alımı sıralı nihai ve yedek aday listesi: Nihai aday listesi ne demek, nasıl bakılır? Sağlık Bakanlığı 8 bin işçi alımı sıralı nihai ve yedek aday listesi: Nihai aday listesi ne demek, nasıl bakılır?

Mobil uygulama üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler ise bankada hesabı olması gerekir. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapacağınız başvurularda daha düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabilirsiniz.