Akbank'ın 400 bin TL'ye kadar olan araçlarda 48 ay vade ve %70 finans sağlaması dikkat çekti. Taşıt kredisinde faiz oranları da düşük tutuldu. Bankanın sıfır ve ikinci el araçlar için başlattığı kredi kampanyasında detaylar ortaya çıktı.

Akbank'ın araç sahibi olmak isteyenlere özel sunduğu taşıt kredisi faizleri dikkat çekti.  Öyle ki düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi çekebileceksiniz. Son zamanlarda araç fiyatlarının artmış olması, uygun krediler çekmenize engel değil. 400 bin TL'ye kadar olan araçlarda 48 ay vade ile kredi veriliyor. İşte Akbank'ın taşıt kredisinde merak edilenler ve dahası haberimizde olacak.

Akbank Taşıt Kredisi Detayları!

Akbank, %1,89 faiz oranı ile taşıt kredisi vermektedir. 100 bin TL'lik kredide 12, 24 ve 48 ay vade fırsatı sunulacak. Kredi çekeceklere özel çeşitli avantajlar da sağlanıyor. Kredi notunuz yüksek ise ve 18 yaşının üzerindeyseniz başvuru sağlayabileceksiniz.

%70 Finansman Desteği

Aracın değerinin %70'ine kadar finansman desteği sağlanmaktadır. 400 bin TL'ye kadar %70 finansman desteği sağlanıyorken, 400 - 800 bin TL değerindeki araçlara %50 finansman desteği, 800 - 1 milyon 200 bin TL değerindeki araçlara %30'luk finansman desteği verilecek. Eğer aracın değeri 1 milyon 200 bin TL ila 2 milyon TL arasında ise de %20'lik finans imkanı sağlanacak.

Araç Sahipleri Soruyor: Motorin Yeniden Zamlanacak mı? Güncel Akaryakıt Fiyatları 25 Mart 2023 Araç Sahipleri Soruyor: Motorin Yeniden Zamlanacak mı? Güncel Akaryakıt Fiyatları 25 Mart 2023

Hem Sıfır Hem İkinci El İçin Geçerli!

Taşıt kredisi çekeceklerde hem sıfır hem de ikinci el araçlar için kredi imkanı sağlanacak. Öte yandan ikinci el araçların ise en fazla 10 yaşında olması gerekiyor. Bu şartları karşılıyorsa sizler de kredinizi araca göre çekebiliyorsunuz. Akbank'ın son taşıt fırsatını kaçırmak istemeyebilirsiniz.