Müge Anlı ile Tatlı Sert'e damgasını vuran sapık Sinan Sardoğan'ın tutuklanmasına karar verildi. 2018 yılında işlediği taciz suçundan ötürü gözaltına alınmıştı. İşte ATV'deki Müge Anlı ile ünlenen ve tepkileri üzerine çeken Sardoğan'ın son hali...

Müge Anlı'da bir süredir gündem olan Sinan Sardoğan, taciz iddiaları ile adından söz ettiriyordu. Arife Gökçe olayında kendisinden şüphe ediliyordu. İşlediği yüz kızartıcı suçlardan ötürü program canlı yayınında kendini savunmaktaydı. ATV'deki programdan sonra öyle bir gelişme yaşandı ki şaşıracaksınız.

2018 Yılındaki Taciz Dosyası Aydınlatıldı!

2018 yılında bir çocuğa tacizde bulunduğuna yönelik eşkal bilgilerinin uyuşması sonrasında gözaltına alındı. İfadesi alındıktan sonra da tutuklandı. Avcılar'da yaşanan taciz ve istismar olayına ilişkin bu gelişme neticesinde tekrardan gündeme geldi. 

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

23 Adli İşlem Kaydı Bulunuyor

Sinan Sardoğan'ın daha önce işlediği suçlardan ötürü 23 adli işlem kaydının bulunduğu belirtildi. Sicili kabarık olan Sardoğan, işlediği suçlara rağmen canlı yayına çıkarak kendisini savunmuştu. Sonrasında Müge Anlı ile Tatlı Sert'teki programla birlikte daha fazla göze batmaya başladı. Hakkında yapılan araştırmalar ve geçmişteki taciz iddialarındaki son bilgilerle beraber suç işlediği anlaşıldı.

Müge Anlı'ya Teşekkür Edildi

Müge Anlı'nın yoğun çabaları sonrasında Sinan Sardoğan hakkındaki olayların açığa çıkması sağlandı. Dolayısıyla izleyiciler ve mağduriyet yaşayan kişilerin yakınları Sardoğan'ın foyasını ortaya çıkardığı için Müge Anlı'ya teşekkürlerini iletti. Başarılı sunucu ve gazeteci, elinden gelenin en iyisini yapmaya ve çeşitli suçların faillerini ortaya çıkarmaya gayret gösteriyor.