Akbank son dönemde önemli bir atılım gerçekleştirerek çeşitli alanlarda yeni faaliyet ve özel bankacılık ürünleri sunmaktadır. Son kampanyasında 3 ay geri ödemeli 36 ay kredi ürünü sundu.

Banka dışı müşteriler, mobil uygulamalar ve internet şubeleri gibi kanallar aracılığıyla Akbank müşterilerinin her an her yerde kullanabilecekleri kredilere dijital olarak başvuruda bulunabilmektedir. 

Ancak krediyi kullanabilmek için mutlaka şubeye başvurmanız gerekmektedir. Kredi başvurusunda bulunan banka dışı müşteriler, bankanın resmi web sitesi üzerinden hemen online başvuruda bulunarak anında kredi onayı alabilirler. Onay aşamasından sonra bankanın herhangi bir şubesine başvuru yapılması gerekmektedir.

Akbank 3 Ay Ödemeli Kredi Kampanyası

Akbank 3 Ay Ödemesiz Kredi Kampanyası 100.000 TL üst limitli bir kampanyadır. Kanuna göre 50.000 TL'ye kadar kredi, 100.000 TL'ye kadar olan kredilerde azami 36 ay vade ile kullanılabilmektedir. 50.001 TL ve üzeri krediler 24 aya varan vade seçeneği ile sunuluyor. Akbank'ın politikası, kullanılan kredi tutarına ve başvuru sahibinin kredi notuna göre farklı faiz oranları uygulamaktır. Bu nedenle kampanya %2,44 kredi oranı ile başlamaktadır.

Kamu ve Özel Bankalardan Bankaya Çağırmadan 10.000 TL Ödeme Yapılacak! Kamu ve Özel Bankalardan Bankaya Çağırmadan 10.000 TL Ödeme Yapılacak!

Bankanın kendi müşterileri kampanyadan yararlanmak istediğinde internet şubesi direkt kredi, mobil uygulama görevi görmektedir. Müşteri iletişim merkezi kanalına başvurarak onaylanan noktalarını hemen kullanmaya başlayabilirler. Akbank, müşterilerinden herhangi bir belge, gelir belgesi, teminat veya kefil talep etmemektedir. İnternet şubesi veya mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yaparak, kredinizi dakikalar içerisinde hesabınıza çekerek kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

3 Ay Ödemesiz Kampanya

Banka dışı müşteriler, Banka'nın resmi internet sitesi üzerinden hemen başvurabilir ve hızlı bir şekilde onay alabilir. Ayrıca bankanın mobil uygulamasını telefonunuza indirerek "Akbank'a üye olmak istiyorum" seçeneğini işaretleyerek müşteri olmak için işlemi tamamlayabilirsiniz. Buradan da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka dışı müşteriler ise kredisi onaylandıktan sonra kredilerini kullanmak için herhangi bir Akbank şubesine başvurabilirler. Kredinin 3 ay ödemesiz dönem dahil maksimum vade seçeneği 36 aydır.

Türkiye'nin önde gelen özel bankalarından Akbank, bu zorlu ekonomik günlerde nakit talebi artan müşterileri ve potansiyel müşterileri için yeni bir kredi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Banka, hizmetlerinin detaylarını kamuoyu ile paylaştı. Akbank, 50.000 TL altı nakdi destek almak isteyenlere 36 ay, vadesini geliştirdiği yeni kredi imkânından 50.000 TL ve üzeri nakdi destek almak isteyenlere 24 ay vade sunacağını duyurdu. Banka, ilgili kredilerden yararlanan müşterilere taksit ödemelerini üç ay erteleme fırsatı da sunacağını açıkladı.

Başvuru Nasıl Yapılıyor?

Akbank'ın geliştirdiği 90 gün vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar, bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalları, çağrı merkezi veya banka şubesi aracılığıyla başvuruda bulunabiliyor. Henüz Akbank'a üye olmayan müşterilerin, önce belirlenen kanaldan banka üyeliğini tamamlaması, ardından aynı kanaldan kredi başvurusu yapması gerekmektedir.

Akbank, "%0,99 Faiz Oranlı Kurban Bayramı Özel İhtiyaç Kredisi" kampanyasını başlattı. Akbank müşterileri kampanya kapsamında Akbank ihtiyaç kredilerini kullanabilecek ve kredilerinin ilk dilimini 3 aya kadar erteleyebileceklerdir. Bireysel Bankacılık alanında öncü olan Akbank bu olağanüstü zamanlarda müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Bu bayram da Akbank her zaman olduğu gibi bu süreçte de müşterilerinin yanında yer almaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için %0,99'dan başlayan faiz oranları ve ihtiyaçlarına uygun farklı ödeme yöntemleri ile kredi kullanma imkânı sunuyor.  Böylelikle kişilere avantajlı hizmetler sağlamış oluyor.