Akbank 9000 TL kadar ödeme yapacağı haberini verdi.

Akbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanya duyurusunda, nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verileceği açıklandı. Akbank, ocak ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyada cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere kredi ödemesi vermektedir. 

Akbank üzerinden TC kimlik numaranız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi almak için kredi puanı yüksek olması gerekiyor. Bankalardaki kredi puanı yüksek olması için kredi ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız, gecikme yaşamamanız ve icralık ve avukatlık bir durumunuz olmaması gerekmektedir. 18 yaşından büyük olan herkesin kara listede olmaması durumunda kredi ödemeler alabilmektedir. 

Halk Ekmek Ramazan Pidesi Yarı Fiyatına Satılacak! İBB'den Ucuz Pide Satışı Müjdesi! Halk Ekmek Ramazan Pidesi Yarı Fiyatına Satılacak! İBB'den Ucuz Pide Satışı Müjdesi!

Akbank Banka şubelerine gitmeniz veya bankanın resmi internet sitesine girmeniz gerekmektedir. İhtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra kredi onayı alırsanız, kredi taksitleriniz ve aldığınız faiz oranı sizlere söylenecektir. Bu banka kişilerin kredi skoruna göre faiz uygulamaktadır. 9.000 TL’ye kadar banka şubelerinden, 10.000 TL’ye kadar ise internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka verdiği kredilerde 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı sunmaktadır.

Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, krediyi, TC kimlik ve alacağınız limiti yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda kimlik numaranız üzerinden hızlı bir şekilde otomatik olarak sorgulama yapılır ve nekadar kredi onay aldığınızı görürsünüz.