Yeni yılda bankalar müşterilerine birbirinden güzel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Ziraat Bankası da müşterileri için birbirinden güzel kampanyalar hazırlıyor. Vatan Bilgisayar’ dan alışveriş yapan herkese 2.000 TL indirim kampanyasının detayları haberimizde…

Yeni yılda bankalar müşterilerine birbirinden güzel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Ziraat Bankası da müşterileri için birbirinden güzel kampanyalar hazırlıyor. Vatan Bilgisayar’ dan alışveriş yapan herkese 2.000 TL indirim kampanyasının detayları haberimizde…


2023 yılının ilk günlerinde bankalar kampanyalarında güncellemeler yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye’ nin en büyük kamu bankalarından bir tanesi olan Ziraat Bankası, hazırlamış olduğu son kampanyalar ile adından bahsettiriyor. Bu bağlamda Vatan Bilgisayar’dan yapılan alışveriş kapsamında 2.000 TL indirim yapılacağı belirtildi.

thumbs_b_c_2ab55930a84b16c114589c6b816e9375


Ziraat Bankası’ ndan Dev Kampanya!


Bankalar yeni yılda birçok kampanya hazırlamaya devam ediyor. Bilhassa Türkiye İstatistik Kurumu’ nun 3 Ocak 2023 tarihinde açıklamış olduğu aralık ayı enflasyon ramaklarının ardından gelen zamlar ile gözler bankaların kampanyalarına çevrildi. Kampanyalar içerisinde en çok merak edilen emekli promosyon ödemeleri olurken diğer alanlarda da birçok kampanya yapılıyor. 


Yeni yılda emekli ve memur maaşlarına %30 oranında zam yapılırken asgari ücrete de zam yapıldı. Yapılan zamların yanında küresel piyasalarda ve bunun etkisi ile iç piyasada da yüksek enflasyon rakamları ile mücadele devam ediyor. Bu bağlamda elektronik sektöründe de ciddi zamların yapıldığı ve insanların bunları almada zorluk yaşadığını ifade edebiliriz. 

5fc190b955427e18a44212d0


Herkese 2.000 TL İndirim!


Ziraat Bankası 15 Ocak – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olacak Vatan Bilgisayar’ da 2.000 TL indirim kampanyasının detayları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Elektronik malzemelerin alımında kolaylık oluşturulan kampanyadan faydalanabilmek için Vatan Bilgisayar’ dan alışveriş yapılması gerekmektedir. 


Bankkart Başak kart ile Vatan Bilgisayar’da tek seferde yapılacak 10.000 TL – 20.000 TL arasında gerçekleştirilen alışverişte 1.000 TL ve 20.000 TL ve üzerinde yapılan alışverişte de 2.000 TL indirim verileceği kampanya kapsamında belirtildi. Kampanyanın koşullarına değinecek olursak:
Bu bağlamda Vatan Bilgisayar ya da vatanbilgisayar.com’dan Bankkart Başak kartı ile alışverişin yapılması gerekmektedir.

Ziraat Bankası’ nın internet sitesinde yer alan koşullara baktığımız zaman” Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr'den veya VATAN yazıp 4757'ye SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya dönemi içerisinde kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Kazanılan indirimler 10 Mart 2023 tarihinde işlem yapılan kredi kartının ekstresine veya Bankkart Başak kartınızın bağlı olduğu hesaba yansıtılacaktır. Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami indirim tutarı 2.000 TL'dir. Kampanyadan sadece Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Başak Ticari/Kurumsal kart sahibi müşteriler yararlanabilir. Ancak KGF Teminat Kurumsal Kart ürünleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan harcamalar asıl kart harcamalarına dahil edilecektir. Karta para yükleme, nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen indirim tutarı geri alınacaktır. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Vatan Bilgisayar kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir” bilgilerinin yer aldığını görüyoruz. 

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!


Türkiye’ nin en büyük kamu bankalarından olan Ziraat Bankası’ nın bu kampanyasından yararlanabilmek için belirtilen tarihlerde başvurunun gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gerekli şartları yerine getiren kişiler Bankkart Başak kart ile Vatan Bilgisayar’ dan tef seferde yaptıkları alışveriş ile kampanya indirimlerinden yararlanabilecek.

Vatandaşlar 10.000 TL – 20.000 TL arasındaki alışverişlerde 1.000 TL, 20.000 TL ver üzerindeki alışverişlerde 2.000 TL indirim fırsatından yararlanabilecek. Bu bağlamda kişiler gerekli şartları sağlandığı takdirde Ziraat Bankası’ nın kampanyasından yararlanabilecek. Ayrıca başvuru tarihlerinin de dikkatle takip edilmesi gerekmektedir.