Akbank açıklması duyuruldu! Genel müdürlük onaylı kart sahiplerine 74000 TL ihtiyaç kredisi veriliyor

Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. 50000 TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde banka 36 ay vadeli olarak işlem yaparken, daha yüksek limitlerde de gelir belgesiz olarak 74000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi verileceği, bugün itibariyle başladı. 

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların, Akbank müşterisi olması durumunda internet bankacılığı kullanmalarına olanak sağlanacak. 

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Akbank, resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak veya bankadan 44 25 numarasına kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına göndererek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız mümkündür. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sunacak. 36 ay vadeli olarak verilen bu krediler tüketici kredisi olarak hesabınıza yatacaktır.