Akbank Banka Hesabı Olan Kişiler Dikkat: 4 Gün Süreniz Kaldı, Banka Müdürü Açıkladı

Akbank banka hesabı olan vatandaşlar, 4 gün içerisinde nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvuru gerçekleştirmeleri halinde kullanabilecekleri kredi kampanyaları ile ilgili duyuru paylaşıldı. Akbank, üzerinde hesabınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan tüm vatandaşların banka müşterisi olması durumunda, Akbank kredi kartı ve bankamatik kartı hesabı üzerinden ödeme alabilmektedir. Akbank kredi kartı ve bankamatik kartı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinden faydalanacak olan kişilere 4 gün içerisinde nakit ihtiyacı olması durumunda işlem yapılmaktadır. 

Acil kredi ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi ödeme salabilirsiniz. Akbank 4 gün içerinde sizlere vereceği 50000 TL kredilerde düşük faiz oranları ile birlikte işlem yapacağını ve kredi notunuzun uygun olması durumunda ödeme vereceğini açıkladı. 

BAŞVURU

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

SMS ile başvuru yapmak için banka müşterisi olmadan da başvuru yapabilirsiniz. 50.000 TL kredi için, kredi notu 1400 ve üzerinde olan herkes, Cep telefonlarından mesaj atarak bu bankadan kredi başvurusu yapabilmektedirler. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı 4425 numarasına atmanız durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Sms ile kredi başvurusu haricinde kredi kullanacak olan vatandaşların, Akbank üzerinden Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan da kredi alabileceğini söyleyebiliriz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunda, onaylanan kredi tutarı için sizlere hemen aynı gün içinde işlem yapılır ve kredi ödemeleri hesaplarınıza yatırılmaktadır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi ödemesi verilecek olan bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda işlemleri hızlı bir şekilde verilmektedir. 

Akbank Direkt uygulamasını kullanabilmeniz için banka müşterisi olmanız ve banka hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekiyor.