Akbank, yapmış olduğu yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 39000 TL ödeme vereceğini duyurdu.

Akbank kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için kendi resmi internet sitesi ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden ocak ayı sonuna kadar devam edecek olan bir kampanya duyurusu paylaştı. Akbank 39000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirli şartlarda dahilinde kredi ödemesi vereceğini duyurdu. 

Akbank üzerinden sizlerde 39000 TL'ye kadar kredi almak istiyorsanız ve başvurunuzun bankalar üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız, kredi notu uygun olması durumunda dilediğiniz zaman başvurunuzu banka SMS Kredi servisiyle birlikte de yapabilir, oturduğunuz yerden nekadar onay aldığınızı görebilirsiniz. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank 39000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, öncelikli olarak kredi notu 1500 üzerinde olması gerekiyor. Banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşları, Akbank üzerinden almış oldukları 39000 TL ihtiyaç kredisinde en fazla 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabiliyor. 

Kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Akbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde sonuç alabilir ve oturduğunuz yerden nekadar ona yazdığınızı SMS atarak öğrenebilirsiniz. Akbank Kısa mesaj ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlara kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak. Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada 44 25 numarasına gönderilecek olan mesaj sonrasında onaylanan tutar, hesabınıza yatırmaktadır. 

Akbank Direkt uygulaması üzerinden ve Akbank İnternet Bankacılığı ve internet şubesi üzerinden başvuru yapan vatandaşlar, haftasonu olsa bile 39000 TL, gelir belgesiz, masrafsız krediyi kendi, Akbank hesap numarasına yatırabilir. Bankanın yapmış olduğu tüm kredi kampanyalarını detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız, resmi internet sitesine giriş yaparak buradan işlem yapabilirsiniz. 

Akbank üzerinden emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte kredi kullanmak istiyorsanız da bankanın müşterisi olmanız durumunda daha yüksek limitlerde kredi alabilir ve emekli kredisi alarak diğer bankalardaki borcunuzu da kapatabilirsiniz. Sgk üzerinden çalışan vatandaşlar ise kredi kullanmak istiyorlarsa en son işyerlerinde 3 aydır sigorta primleri yatıyor olması tarafından Halkbank üzerinden kredi kullanabilir.