Akbank Bankamatik Kartınız Varsa Dikkat! 30.000 TL Ödeme Almak İçin Son 3 Gün Kaldı

Akbank üzerinden, bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı. Akbank bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için başlatmış olduğu 30000 tl ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlar için 3 gün içerisinde düşük faizli kredi vereceğini açıkladı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere düşük faizli kredi vererek rahat bir nefes aldıracağı gibi, ayrıca kredilerde gelir belgesiz olarak işlem yapılmaktadır. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak için başvuru yapacak olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun bir vatandaş olması da istenmektedir. Akbank  ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara kredi işlemlerini yapmaları için hızlı bir şekilde kredi işlem sonucunu verecek olan Akbank ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere 90 gün ertelemeli ihtiyaç kredisine hemen hesaba yatırıyor. 

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi SMS atarak istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz. Cep telefonunuz üzerinden SMS atmak için kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. Cep telefonunuz üzerinden yapmış olduğunuz mesaj sonrasında kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlar, Akbank direkt uygulamasını kullanarak da şubelere gitmeden internet bankacılığı üzerinden onaylanan tutarı, kendi hesabına yatırabilir. Akbank Direkt uygulamasını kullanabilmeniz için banka müşterisi olmanız ve 444 25 25 numaralı Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden internet bankacılığı şifresi oluşturarak mobil uygulama üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak işlem yapılabilmektedir.