Tarkan konseri dünyanın en kalabalık ilk 5 konseri arasına girdi ve hem Tarkan hem de İzmir tarihe geçti. Megastar haberin ardından sosyal medyadan seslendi.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in 9 Eylül İzmir'in kurtuluşu etkinliklerinde yer verdiği Tarkan konseri 2 milyonu aşan izleyici sayısıyla "Dünyanın en kalabalık ilk 5 konserinden biri" olarak tarihe geçti.

Resim

Tarkan’ın 9 Eylül İzmir konserinin, 2 milyonu aşkın seyirci sayısıyla, gelmiş geçmiş tüm ücretsiz açık hava konserleri arasında “dünyanın en kalabalık ilk 5 konserinden biri” olarak tarihe geçerken önce Tarkan'dan sonra da Tunç Soyer'den açıklama geldi.

Megastar yaptığı paylaşımda "Güzel İzmiiiir, canım İzmiiiir. Dün gece ne oldu öyle? Ne yaptık biz öyle? Dünyanın en kalabalık konserlerinden biri olarak ilk 5’e girip tarihe geçmişiz. Vay be...
Çoook teşekkür ederim o içten, o candan sevginize ve ilginize canlarımmm. Enerjiniz, coşkunuz müthişti. Hiç unutmayacağım bu konseri. Sizi seviyorum"
dedi.

Yaptığı etkinlik ve konuşması ile AKP iktidarı kanadından tepki alan Tunç Soyer ise, İzmir'in kurtuluşunun görkemli kutlamasından rahatsız olanlara şöyle seslendi;

Tunç Soyer: Osmanlı gaflet ve ihanet içindeydi

"Sevgili İzmir. Dün akşam çok güzeldin! Hepimizin tek yürek olduğu bu muhteşem buluşmaya hiç kimse gölge düşüremez. Biz işgalcilerin gemileriyle kaçan saray erkanının değil, bağımsızlığımız için göğsünü siper eden Mustafa Kemal Atatürk'ün ve bu uğurda canını feda eden atalarımızın izinden yürümeye devam edeceğiz."

Resim