Akbank şubelerine gelip başvuru yapan emekliler kazançlı çıkıyor. Çünkü nakit promosyona zam yapıldı. SGK emeklisi en düşük kaç TL promosyon alacak? İşte detaylarıyla birlikte ödemelerde son durum...

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Akbank'ın güncel olarak emekliye sağladığı promosyon kampanyası yenilendi. Başvuru yapacaklara özel yüksek miktarda nakit promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. Güncel olarak bizleri hangi detayların beklediği ve nasıl başvuru yapılacağını aktaralım. 

Akbank Kaç TL Emekli Promosyonu Veriyor?

0 - 3.499 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız 4200 TL emekli promosyonu alacaksınız.
3.500 TL - 7.499TL arasında emekli maaşı alıyorsanız 4850 TL emekli promosyonu alacaksınız.
7.500 TL - 9.999 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız 6250 TL emekli promosyonu alacaksınız.
10.000 TL ve üzeri emekli maaşı alıyorsanız 7000 TL emekli promosyonu alacaksınız.

EYT'liye de Promosyon Ödenecek!

Akbank, yalnızca SGK emeklisine değil aynı zamanda SGK'lı olup EYT düzenlemesinden faydalananlara da promosyon ödüyor. Aranan en kritik şart maaş hesabının Akbank'a taşınması ve 3 yıl boyunca farklı bir banka üzerinden maaş alınmaması. Taahhüt karşılığında promosyon ödemeniz aynı ay hesabınıza yatırılacak. Ancak promosyon ödemesi, sağlanan anlaşmadan sonra alacağınız ilk emekli maaşınızla birlikte hesabınıza aktarılır.

Promosyona Zam Gelecek mi?

Şu an için Akbank'ın promosyonlara  zam yapacağına dair bir duyuru yapılmış değil. Ancak en düşük emekli maaşı 7500 TL olduğu için bazı emeklilerin promosyonları ister istemez arttı. Temmuz ayında promosyon ödemelerinde yeni bir artış yaşanabilir.