Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası Açıkladı! 3 Bankadan Başvuru Yapana 33.000 TL Kredi Verilecek

Akbank Denizbank ve Garanti Bankası üzerinden yapılan yeni açıklama ile birlikte 3 banka üzerinden başvuru yapan tüm vatandaşları 33000 TL'ye kadar kredi ödemesi verileceği açıklandı. Akbank Denizbank Garanti Bankası, resmi internet siteleri üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden acil para ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde 33000 TL'ye kadar kredi ödemesi verecek. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşları, belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanabilir ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırarak hemen alabilirsiniz. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank Denizbank ve Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların öncelikli olarak banka şartlarına uygun bir müşteri olması istenmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar, sizlere kredi puanınıza göre, onay verecek.

Garanti Bankası banka müşterisi olan kişiler internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ve banka siteleri üzerinden başvurularını gerçekleştirebileceği gibi, Akbank ve Denizbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar da mobil uygulamalar üzerinden ve bankanın SMS Kredi servisleriyle birlikte kredi kullanabilmektedir.

Başvurularını gerçekleştirecek olan tüm 18 yaşından büyük olan vatandaşları kredi işlemleri hızlı bir şekilde yapılarak, 3 banka üzerinden de 36 ay vadeli 33000 TL'ye kadar kredilerde gelir belgesi istenmeden sizlere destek kredileri verilmektedir. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyada kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp gönderen vatandaşlara da hemen ödeme veriyor.