Akbank mobil uygulama aracılığı ile 10 bin TL ve üzerinde kredi kullanmak isteyen herkese 36 ay vade üzerinden düşük faiz oranı ile onay veriliyor.

Acil Para İhtiyacı Olanlara Mobil Uygulama Üzerinden 10.000 TL Kredi Onay Veriliyor: Akbank mobil uygulama aracılığı ile 10 bin TL ve üzerinde kredi kullanmak isteyen herkese 36 ay vade üzerinden düşük faiz oranı ile onay veriliyor.

Akbank tarafından düzenlenen son kampanyasında 10 bin TL tutarında mobil uygulama üzerinden kredi kullanma imkanı sunuyor. Anında onay verilen kredi imkanından yararlanmaya şuanda başlayabilirsiniz.

36 ay vadeyle düşük faiz oranı ile 10 bin TL kredi kullanmak isteyenler Akbank mobil uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecektir. Banka şubesine gitmenize gerek kalmadan son dakika kampanyası ile duyurulan krediden faydalanabileceksiniz. 10 bin TL tutarında ödemeler hesaplarınıza onay alınması ile yatırılacaktır.

Akbank tarafından yapılan duyurunun ardından internet bankacılığı kullanan müşterilerine özel Akbank direkt uygulaması üzerinden kredi kullanma hakkı tanıyacak.

Mustafa Sarıgül videosu gerçek mi? Mustafa Sarıgül'ün koruması aynı kişi mi? Mustafa Sarıgül videosu gerçek mi? Mustafa Sarıgül'ün koruması aynı kişi mi?

Akbank Mobil Uygulaması Üzerinden 10 Bin TL Onay Alınıyor.

Akbank mobil uygulaması aracılığı ile 10.000 TL kredi onayı alabilmek için öncelikli olarak internet bankacılığı ve şifresi ile beraber giriş sağlamalısınız. Sonrasında kredi seçeneklerinden kredi başvurunuzu yerine getirebilirsiniz. Akbank hesap sahibiyseniz ve internet bankacılığına ait şifreniz bulunmuyor ise direkt olarak şubelere başvurarak temin edebilirsiniz.

40967 (1)

Akbank mobil uygulama ile birlikte kredi başvuruları yapacakların değerlendirmeleri ise kredi notunun 1200 ve üzerinde bir seviyede olması şartı öne sürülmektedir. Kredi değerlendirmeleri bu husus göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Akbank uygulaması ile birlikte kredi başvurusunun yanı sıra kredi notu sorulama gibi işlemlerinizi de yerine getirebilirsiniz. Akbank hesabınız yok ise en yakın şubeye giderek bir hesap açtırabilirsiniz. Daha sonrasında sizlere direkt şifresi de beraberinde verilecektir.

Akbank mobil uygulama ile başvuruda bulunmak istemeyen müşteriler için ise SMS yolu ile başvuruları kabul edilebilecektir. Akbank SMS yolu ile kredi başvurusu gerçekleştirecek olanlara özel 36 ay vade üzerinden ödemeler ise 3 ay ertelemeli şekilde yapılabilecektir. Telefonunuzdan mesaj bölümüne girdikten sonra KREDI yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 4425 e gönderebilirsiniz. Daha sonrasında onay mesajı sizlere SMS yolu ile bildirilecektir. Tanımlanan krediler aynı gün içerisinde çekilebilecektir.