Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonuna yeni isim! İşte diziye dahil olan oyuncu..

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği, yönetmen koltuklarında  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ile Baran Özçaylan 'ın oturduğu ve senaryosunu ise  Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alındığı salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonuna bomba gibi hazırlandı.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin yer aldığı fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7.sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Peki Edho ne zaman başlayacak?

199.bölümü ile sezon finali yapan dizinin 200.bölümü ile yeni sezonuna merhaba diyeceği tarihin açıklanması dizi severler tarafından heyecanla bekleniyor.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması nedeniyle yeni sezon tarihi henüz netlik kazanmasa da salı günleri ekranda olan dizinin 26 Ekim Salı akşamı başlaması planlanıyor.

Yeni sezonunada heyecanın hiç bitmeyeceği, sürükleyici hikayesi ile bomba gibi hazırlanan dizi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Son edinilen bilgiye göre; Hazım Körmükçü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna katıldı.

Körmükçü, Barış karakterine can verecek. Karadenizli bir ailenin oğlu ve aynı zamanda İdris'in yeğeni olarak ekrana gelecek.