Akbank hesabı olan kişiler 7 gün içinde işlem yapmazsa bir daha alamayacak...

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Akbank banka hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verilecek yeni bir gelir belgesiz kredi kampanyası başladı açıklandı. Akbank yaptığı bu duyuruda 7 gün içerisinde kendi banka hesabı olan ve kendi banka hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen kişilere vereceği kredilerde şartlara uygun olmaları şartı ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştireceğini duyurdu. 

7 gün içinde Akbank şubelerine giderek Akbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya Akbank direkt uygulaması üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek nakit alabilirsiniz. Akbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi ödemelerinde farklı olarak sizlere sms ile de kredi imkanı sağlanmaktadır.

SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44 25 numarasına göndererek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 44 25 numarasına göndermiş oldunuz mesaj sonrasında kredi onayı alan vatandaşlar hesaplarını ödemeler yatırabilecek ve onaylanan bu krediler hesaplara yatırıldıktan sonra 5 dakika içerisinde sonuç alabileceklerdir. 

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz Kredi işlemlerinizi yapmak için şubelere gitmeden hızlı bir şekilde kredinizi Akbank direkt uygulaması üzerinden de alabilirsiniz.