Akbank üzerinden hesabı olup, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 3 gün içerisinde sizlere ödeme verileceği açıklandı.

Akbank hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirecek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara verilecek olan bu kredilerden yararlanmak isteyen tüm vatandaşlar, banka bireysel müşterisi olması durumunda kredi kullanabilmektedir. Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşların tercih ettiği bankaların başında gelen Akbank, özellikle vatandaşlara vermiş olduğu gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ile birlikte aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir. Akbank, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin bireysel müşteriler olmaları durumunda daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı almış olmaları ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemeleri verilmektedir. 

Akbank 2023 yılı itibariyle başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşları diledikleri zaman kredi ödemelerinden faydalanabilecekleri kampanyalar yapmaya devam etmektedir. Akbank üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bankanın kredi politikalarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve 3 gün içerisinde sizler için verilecek olan bu kredi kampanyasına katılarak, 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak kredi kullanabileceksiniz. 

Emekli olan kişiler başta olmak üzere çalışan ve devlet memuru olan tüm bireysel müşterilerin kredi kampanyalarına, internet üzerinden katılacağın da söylemek istiyoruz. 

AKBANK KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI!

Akbank kredi başvuru şartlarını öğrenmek isteyen vatandaşlar, bankanın resmi internet sitesi üzerinden de bu işlemleri yapabiliyor. Akbank kredi kullanacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması durumunda kredi puanına bakacak ve banka kredi puanı da 1400 ve üzerinde olması durumunda kredi onayı verecektir. Bankalar üzerinden yapılan kredi kampanyalarında, TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte kredi ödemeleriniz hızlı bir şekilde hesaplarınıza yatırılacak onaylanan bu krediler, hesaplar dahilinde istediğiniz zaman sizlere kullandırılacaktır. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar, 3 ay ertelemeli kredi başvurularını gerçekleştirebilir ve bireysel olarak bu bankalar üzerinden diledikleri zaman kredi kullanabilmektedirler. 

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat! Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat!

Akbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yukarıdaki şartları da uygun olduğunu düşünen tüm vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda, Akbank Direkt uygulamasını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilir. Akbank Direkt uygulaması, vatandaşlara internet bankacılığı uygulaması üzerinden kredi imkanı sağlayan bir sistem olmaktadır. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve onaylanan kredinizi hesabınıza yatırarak, yine şubelere gitmeden işlem yapmış olursunuz. Sms ile kredi almak içinde bankalardan ücretli bir mesaj atmanız gerekiyor. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlarında banka müşterisi olması durumunda kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ücretli bir mesaj atmanız gerekiyor. 

SMS KREDİ NASIL ALINIR?

Akbank üzerinden sms ile anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, uygun faiz oranları ile birlikte kredilerini Akbank üzerinden kullanabilirler. Akbank SMS kredi 44 25 numarasına atılan mesaj ile verilen bir kredidir.

Bu numaraya mesaj atmak ücretlidir. Ücretli mesaj atmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra kredi yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 44 25 numarasına gönderin. 44 25 numarasına gönderilen mesaj sonrasında banka 10 dakika içerisinde sizlere kredi sonucunu verecek ve onay almanız durumunda da krediniz kullandırılacaktır.

Akbank, yapmış olduğu ve 3 gün içerisinde düşük faiz oranları ile birlikte vereceği bu kredi kampanyalarından yararlanmak isteyen tüm vatandaşlara hem SMS ile hem de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde kredi başvurusu yapma imkanı sunmaktadır.