Akbank üzerinden yeni bir kampanya yapıldı. Banka müşterisi olanlara hemen ödemeli 90.000 TL nakit kredi verildi.

Akbank, yapmış olduğu yeni kampanya duyurusu ile birlikte vatandaşları ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmeleri için uygun faizlerle ihtiyaç kredisi ödemesi verileceğini açıkladı. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemelerini 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırarak hemen aynı gün içinde Akbank Direkt uygulaması üzerinden ödemektedir. 

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

90.000 tl kredi 

90000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunu, bankanın mobil uygulaması üzerinden yapacak olan vatandaşlar hemen şubelere gitmeden de işlem yaparak ihtiyaç kredisi ödemesi verilmektedir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi onay alacak olan tüm bireysel müşterilere, duyuru yapıldı ve düşük faizli kredi verileceği açıklandı. 

Akbank direkt kredisi

Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, Akbank, sizleri direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi ödemesi vermektedir. 

Anında onay!

Akbank Resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama da banka internet bankacılığını kullanan kişilere de kredi imkanı sunuyor. Kredi imkanı olacak kişiler, banka üzerinden destek ödemesi olarak 90 bin TL'ye kadar online kredi kullanabiliyor.

Bunun için banka internet bankacılığı şifresi alabilir, kredi başvurunuzu Akbank Mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Sizlere gösterilen adımlar ile birlikte hemen sonuca ulaşabilirsiniz. Kredi kullanmak isteyenler, kredi kartı almak isteyenler, bankanın sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel kampanyaları görebileceklerdir.