Garanti Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek, nakit kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte işlem yapılarak, 50000 TL ödeme verilecek.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında 50000 TL 36 ay vadeli kredi kullanacak olan kişilerin başvuru yapmaları durumunda düşük faizlerle kredi ödemeleri verileceği açıklandı. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler hızlı birşekilde verilecek ve onaylanan krediler garanti Bankası hesapları üzerinden vatandaşları yatırılacaktır. 

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurularınızı bu banka üzerinden dilediğiniz zaman gerçekleştirmek istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı uygulaması üzerinden işlem yapabilir, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara düşük faizli 50000 TL gelir belgesiz, masrafsız kredi ödemesi yapılmaktadır. 

Garanti Bankası, aynı zamanda kendi banka şubeleri üzerinden de kimlikleriyle birlikte işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere hemen aynı gün içinde kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

Kredi kullanmak isteyenlere, banka hemen sonuç verecek ve bu sonuca göre hemen kredinizi kullanacaksınız. İhtiyaç kredisi almak isteyenler, Garanti Bankası üzerinden, 36 ay vadeli olarak işlem yapabilir ve kredilerini kullanabilirler. 

Garanti Bankası üzerinden işlem yapmak isteyenler, daha önce banka çalışması olması gerekiyor. En az bir kredi kartı kullanan ve bu kredi kartını düzenli ödeyen kişiler başvuru yapabilir. Daha önce bankadan kredi almamış kişiler, kredi kartı kullanmamış kişiler, maalesef onay alamayacaklardır.

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası olarak yaptığı bu kampanya ile birlikte, müşterilerine de anında sonuç vereceğini banka sosyal medya hesaplarında açıkladı.