Akbank yeni kredi kampanyasını müşterilerine duyurdu. 50 bin TL şartsız kredi için onay verilecek! Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankaların sunduğu yeni kredi kampanyalarının ayrıntılarını araştırıyor.

Bu kapsamda Akbank müşterilerine cazip bir kredi kampanyası duyurdu. Akbank 50 bin TL kredi kampanyasının tüm detayları haberimizin devamında sizlerle...

Kasım ayından itibaren bankalar ve kredi veren kurumlar, oldukça cazip fırsatlarla ihtiyaç kredilerini duyurmaya başladı. Üstelik bazı bankalar bu krediler için gelir belgesi talep etmiyor. Ülkemizde en çok işlem gerçekleştirilen bankalardan biri olan Akbank son zamanlarda cazip kredi kampanyalarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler, belirtilen koşullar kapsamında hemen kredi başvurusuna olumlu yanıt alabiliyor.

Akbank'tan Herkese 50000 TL Kredi Fırsatı

iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı! iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı!

Akbank gerçekleştirdiği son kampanyası olan 50 bin TL ihtiyaç kredisi kapsamında başvuruda bulunacak vatandaşlarda bazı koşullara bakıyor. Akbank aracılığıyla verilecek bu kredilerde, banka kendi politikalarına uygun olan müşterilerine, onay aldığı taktirde, ev ve iş adresi üzerinden kredi veriyor. 3 ay ertelemeli ve düşük faizli olarak kullanabileceğiniz 50.000 TL limitli kredilerde 36 ay vade fırsatı sunuluyor. 

Bankalar özellikle pandemi sürecinde müşterilerine rahat ettirmek ve ekonomik açıdan rahatlatmak adına uygun faizli ve geri ödemede kolaylık sağlayarak kredi fırsatı sunuyor. 3 ay ertelemeli olarak ve düşük faiz oranıyla sunulan ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade fırsatı uygulanıyor. Sizde Akbank ihtiyaç kredisi ayrıntılarını öğrenmek istiyorsanız Akbank resmi internet adresine girerek, Müşteri hizmetlerini arayarak ya da bizzat size en yakın Akbank şubesine müracaat ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Akbank SMS ile 50 Bin TL Kredi

Akbank üzerinden kısa mesaj atarak 50 bin TL limitli kredi almak isteyen müşterilere banka anında geri dönüş yapıyor. SMS ile kredi başvurusu için 5050'ye KREDİ TC KİMLİK numarasını yazarak gönderiniz. Kısa bir süre içerisinde sizlere kredi başvurunuzun sonucu için geri dönüş yapılacaktır. Akbank SMS ile kredi başvurusunda bulunduğunuzda sizlere anında sonuç geliyor ve onay alan kredinizi anında kullanmaya başlıyorsunuz.

Kısa mesaj ile başvuru yaptıktan sonra krediniz olumlu sonuçlanırsa, banka sizlere ev ya da iş adresinize onaylanan tutarı da kullandırmaktadır. Kısa mesaj ile başvuruda bulunamayan müşteriler, Akbank müşteri hizmetlerini arayarak, Mobil bankacılığa giriş yaparak ya da bizzat en yakın Akbank şubesine giderek krediye yönelik başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağladığınızda koşullara uygun bulunanlar, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli onay alabilecek.