Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanyada, resmi olarak yeni bir açıklama yayınladı.

Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanyada, resmi olarak yeni bir açıklama yayınladı. Son dakika ihtiyaç kredisi kampanyası olarak verilen ve 13000 TL kredi onayı verecek olan Akbank, özellikle banka müşterisi olan vatandaşlara, şubelere gelmeden kredi imkanı tanımaktadır.

Son zamanlarda yapılan kredi kampanyalarından en çok tercih edilen bankaların başında gelen Akbank, düşük faiz oranları ve kolay bir şekilde kredi onayı verdiği için en çok tercih edilen bankaların başında geliyor. Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, Akbank, yapmış olduğu son kampanya olarak krediyi hızlı bir şekilde hesaplara yatırıyor.

36 ay vadeli olarak alacağınız İhtiyaç Kredisi kampanyasında başvuruların nasıl yapıldığını merak eden vatandaşlar, öncelikli olarak banka kredi notunu sorgulaması gerekiyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi puanı uygun olması durumunda hızlı bir şekilde bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilmektedir.

En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu kredi kampanyasında SMS ile başvuru yapacak olan ve internet bankacılığı üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. 

adr-1280x720

13000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz? Akbank kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların hızlı bir şekilde bu banka üzerinden kredi onayı alabilmeleri için SMS atması gerekiyor. Sms satmak için ücretli bir mesaj atmanız gerekmektedir. Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, kredi almak istiyorlarsa, cep telefonları üzerinden kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeli. Gönderilen mesaj sonrasında hızlı bir şekilde sizlerin, cep telefonuna sonuç gelir ve onaylanan tutarı en yakın Akbank şubesinden kullanırsınız.