Akbank Müşterilerine Otomatik Fatura Talimatı Verene 1500 TL İade Fırsatı

Akbank, yeni bir kampanya duyurusu yaparak, müşterilerine otomatik fatura talimatı verene 1500 TL'ye kadar iade fırsatı sunuyor. 30 Mayıs tarihine kadar geçerli olan bu kampanya kapsamında, Akbank müşterileri otomatik fatura talimatı verdiklerinde 300 TL'ye kadar aylık iade alabilecekler.

Kampanyadan yararlanmak için 2-30 Mayıs 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil uygulamasını indirerek "Akbanklı olmak istiyorum" adımından ilerlemek gerekiyor. Bu adımdan sonra, ilk defa ve uzaktan müşteri edinimi sürecini tamamlayan yeni müşteriler veya Akbank Mobil uygulaması üzerinden, SMS ile veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile bilgilendirme yapılan Akbanklılar kampanyaya dahil olabilirler.

Kampanya, vadesiz mevduat hesabından veya Akbank kredi kartından (Axess, Wings veya Free) yeni verilecek otomatik fatura ödeme talimatları için geçerlidir. Kampanya kapsamında, müşteriler aylık 300 TL'ye kadar, 5 ay boyunca toplamda 1500 TL'ye kadar iade alabilirler.

Otomatik fatura ödeme talimatı sonrası faturanın otomatik olarak ödenmesi durumunda takip eden ayın ilk günü 300 TL'ye kadar iade yapılacaktır. Fatura tutarının 300 TL altında kalması durumunda ödenen fatura tutarı kadar, üzerinde kalması durumunda ise aylık maksimum 300 TL iade gerçekleşecektir. Bir müşteri kampanya dönemi içerisinde aylık maksimum 300 TL, toplamda maksimum 1.500 TL iade alabilecektir.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Kampanya kapsamında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerin otomatik fatura ödemelerine ait ilk kontroller 1 Haziran’da gerçekleşecektir. Kampanyadan yararlanmak için son 3 ay içinde iptal edilen otomatik fatura ödeme talimatları geçerli değildir. Ayrıca, mobilden müşteri olma aşamasında kurye aracılığı ile işlemlerini 31 Mayıs – 30 Haziran 2023 tamamlayacak olan müşteriler de kampanyadan yararlanabilecekler.

İadeler müşterilerin açık vadesiz TL hesaplarına yapılacaktır. Ancak, vadesiz hesabı uygun olmayan veya vadesiz hesap sahibi olmayan müşterilere iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.