Akbank'ın promosyon fırsatlarına bir yenisi daha eklendi. Binlerce TL'lik promosyonlar yerine on binlerce TL'lik ödemeler konuşuluyor. Akbank 30 bin TL'den fazla ödemeyi hesaplara yatırdı. Akbank promosyon başvrusu nasıl yapılır İşte detaylar...

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!

Akbank, promosyon ödemelerinde resmen çığır açtı. Çalışanlara yapacağı ödeme ile gündeme geldi. Promosyon ödemelerindeki son durum nedir? Toplamda kaç bin Tl vereceği merak ediliyordu. Gelen son açıklama sonrasında 30 bin TL'yi aşkın promosyon verileceği öğrenildi.

Eskişehir İl Müdürlüğü'ne Rekor Promosyon!

Eskişehir İl Müdürlüğü'ne ödenecek olan rekor promosyonla birlikte 36 bin TL'lik ödemenin hesaplara aktarılacağı belirtildi. Bu anlaşmada sendikaların payı oldukça büyük. Eskişehir Sağlık-SEN, yaptığı duyuru ile müjdeyi verdi. Bu doğrultuda bizleri neler bekliyor? Son zamanlara damgasını vuran promosyon ödemelernde yeni bir döneme giriliyor.

36 Bin TL Ne Zaman Ödenecek?

36 bin TL'lik promosyonun ne zaman ödeneceği konusunda bilgi de aktarıldı. Ödemeleri çoktan hesaplara yatırıldığını aktaralım. Eskişehir Sağlık-Sen açıklamasında  
"İl Sağlık Müdürlüğüne Bağlı Kurumlarda Göreve Yapan Sağlık Çalışanlarımızın Promosyon Ücretleri Maaş Hesaplarına yatmıştır" ifadesine yer verildi.