Ziraat Bankası'nın 10 bin TL'lik faizsiz nakit avansı büyük dikkat çekti. Müşteri olanlara verilen bu faizsiz avansda önemli bir detaya değinildi. Kampanya birkaç gün sonra sona erecek. Üstelik 10 bin TL'ye ihtiyacınız var nasıl kredi başvurusu yapılır sorusuna yanıt veriyoruz.

Ziraat Bankası, yeni müşterileri için önemli bir kampanya başlatacak. Bankanın sunduğu avantajlara bakacak olursak, oldukça geniş kapsamlı fırsatlar sunduğunu görüyoruz. Peki bankanın müşterisi olmanız durumunda hangi fırsatlar sizleri bekliyor? Son zamanlara damgasını vuran Ziraat Bankası, 2023 yılında da yeni müşteriler elde edebilmek adına elinden geleni yapıyor.

Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu! Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu!

Ziraat Bankası'ndan 10 bin TL Faizsiz Ödeme!

10 bin TL'lik faizsiz naki avans arayanlar için önemli bir kampanya başlatılmıştı. Ocak ayında son bulacak kampanyada, mobil uygulama üzerinden yeni müşteri olacaklara özel 10 bin TL'lik nakit avans verilecek. Üstelik bu avans ödemesinin faizsiz gerçekleşeceği de gelen bilgiler arasında. Böylelikle herhangi bir ek faiz ödemeye mahal vermeden gönül rahatlığıyla maliyetinizi aylık taksitlerle ödemeniz mümkündür. Bu konuda vade seçenekleri de oldukça uygun.

 31  Ocak'ta Bitecek Hızlı Olun!

Ziraat Bankası'nın kampanyası 31 Ocak'ta sona eriyor. Dolayısıyla başvuru yapabilmek adına bir an önce Ziraat Bankası'nın mobil uygulamasını indirmeniz tavsiye ediliyor. Bu sayede hızlı ve kolay işlem sağlayabileceksiniz. Bireysel kredi kartı sahibi olabilmek ve bankanın müşterisi haline gelmek sizin elinizde.