Akbank resmi duyuru yaptı! 44.000 TL ihtiyaç kredisi için son şans denildi! Akbank üzerinden yapılan duyuruda, 44000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi için son şans olarak ihtiyaç kredisi kampanyasının devam ettiği duyuruldu.

Akbank resmi duyuru yaptı! 44.000 TL ihtiyaç kredisi için son şans denildi! Akbank üzerinden yapılan duyuruda, 44000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi için son şans olarak ihtiyaç kredisi kampanyasının devam ettiği duyuruldu. 

İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen Akbank, yapmış olduğu resmi internet sitesi üzerindeki duyuruda, kredi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. 

Cep telefonunuz üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, alabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilecek ve 44000 TL'ye kadar belge istenmeden kredi onay alabilecektir.

Telefonunuz üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj ile birlikte bankanın SMS Kredi servisinden faydalanabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, ayrıca, 44000 TL'ye kadar kullanacakları bu kredileri, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de alabiliyor. 

Bankanın mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda, Akbank Direkt uygulamasını kullanarak kredi kullanacak olan vatandaşların 3 ay ertelemeli olarak kredi alabileceğini söyleyebiliriz. Telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi imkanından faydalanmak istiyorsanız, mobil uygulamayı indirerek internet bankacılığı şifresiyle birlikte Akbank Direkt uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir. 

Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 numaralı telefon numarasını arayarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve düşük faizli kredilerden ne kadar yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Akbank şubeleri üzerinden Akbank ATM'si üzerinden de kredi başvurusunu hızlı birşekilde yapabilecek ve bankadan vermiş olduğu bu kredi kampanyasını istediğiniz yerden başvuru yaparak kolay birşekilde ulaşabileceksiniz. 

Emekliye Müjde: Son dakika açıklaması ile ödemeler 8100 TL'ye yükseltildi! Emekliye Müjde: Son dakika açıklaması ile ödemeler 8100 TL'ye yükseltildi!

Bankanın resmi internet sitesine girerek güncel kredi faiz oranları hakkında bilgiler alabilir mi, kredi kampanyası hakkında detayları öğrenebilirsiniz.