SON DAKİKA: Ziraat Bankası, TC kimlik numarası üzerinden 13000 TL ödeme yapıyor. Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilere özel bir haber geldi.

Devlet bankası olan Ziraat Bankası, yaptığı kampanyalar ile birlikte adından söz ettirmeye devam ederken, yapmış olduğu son kampanyada kimlik numaranıza göre, 13000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli imkan sağlanmaktadır. 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sunulmaktadır. 

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında bu kredilerin sadece bireysel ihtiyaç kredisi olarak verileceğini ve emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşların kredi onay alabileceği açıklandı. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi imkanından faydalanabilecek ve taksitli ödemelerimiz de 36 ay vadeye kadar yapabileceksiniz.

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı

Başvuru 

Ziraat Bankası üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte işlem yapabiliyorsunuz. 

Bankanın resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapma olanağı sizlere sunulmaktadır. Ziraat bankası, resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusunda onay almanız durumunda size en yakın banka şubesi üzerinden kredi kullandırımı gerçekleştirilmektedir. 

Banka hesabı olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden hesaplarına internet bankacılığı şifresi alarak mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler, Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden işlem yaparsa, düşük faizli Masrafsız ve gelir belgesiz 13000 TL kredi kullanabilir, ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabilir, toplamda ise 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilir.