Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan kişilere 50000 TL ödeme verileceği açıklandı.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte işlemler gerçekleştiriliyor. Akbank yeniyıl kampanyası olarak yapmış olduğu 50000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşları diledikleri zaman uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri vereceğini açıkladı. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte istediğiniz zaman verilmektedir. 

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, banka müşterisi olan ve olmayan tüm vatandaşlar istedikleri zaman bankadan kredi notuna göre, kredi onayı alabilmektedir. Akbank kredi notuna göre, kredi işlemlerini gerçekleştirmeleri durumunda ihtiyaç kredisi olarak vatandaşlara 5 dakika içerisinde işlem yapmaktadır. 

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank, hesabınız varsa, SMS ile başvurunuzu gerçekleştirebildiğiniz gibi Akbank Direkt uygulaması üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde işlem yapabilmektedirler. 

Kredi başvurusu yapan müşteriler uygun faiz oranları ile işlem yaparlarken, dilerseniz kullanacağınız bu kredileri 3 ay ertelemeli olarak da kullanabileceksiniz. Kredi başvurusu ayrıca banka şubelerinden evraklarınız ile de yapılmaktadır.

Banka müşterisi olmayan kişiler kimlik ve gelir belgesini alarak en yakın Akbank şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirler.

Cep telefonunuzdan SMS ile kredi başvurusu yapacaklara da banka uygun kredi vereceğini duyurdu. Telefonunuzun mesaj kısmına girerek, Kredi TC KİMLİK yazın ve bu mesajı 4425 numarasına gönderin. Hemen gönderim yaparak 5 dakikada kredi sonucunuzu öğreneceksiniz.