Akbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara internet üzerinden 20.000 TL daha ödenecek

iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı! iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı!

Akbank emekliler için yapmış olduğu kampanyalara devam ediyor. Akbank Emekli promosyonu almak isteyen vatandaşlara 7.000 TL'ye kadar ödeme yaptıktan sonra 0.99 faiz oranları ile birlikte 7500 TL'ye kadar da kredi vermekteydi. Düşük faiz oranları ile birlikte Kredi kullanacak olan emekliler için Akbank hesabı olması durumunda internet üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda 20.000 TL'ye kadar daha ödeme verileceği açıklandı.

Emekli maaşını Akbank üzerinden alan vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek onaylanan bu kredileri de aynı gün içerisinde hesaplarına yatırarak kullanabileceklerdir. Akbank direkt uygulaması üzerinden yapacağınız işlemlerde emekli maaşı almış olduğunuz Banka hesabı üzerinden müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 numarasını arayarak veya banka şubelerine giderek internet şifresi oluşturmanız isteniyor.

Akbank direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan bu başvurular sonrasında kredi onayı alacak olan emekliler hafta sonu olsa bile onay alması durumunda banka şubesine gitmeden hemen kendi Emekli maaşı hesabına Kredi alabilecek.

Akbank 20.000 TL'ye kadar kullandırmış olduğu ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeli olarak sizlere ödeme tablosu hazırlarken ilk taksit ödemenizde 90 gün erteleme yapacak veya taksit ödemelerimizi 3 ayda bir yapmanıza da olanak sağlayacaktır. Akbank direkt uygulaması haricinde internet bankacılığı şifreniz ile birlikte akbank'ın resmi internet sitesine girerek buradan da internet şubesi aracılığı ile birlikte 20.000 TL için başvuruda bulunabilirsiniz.

Yüksek limitli kredi kullanmak isteyen emekliler bu bankadan isterlerse ihtiyaç kredisi ile birlikte diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak için borç kapatma kredisi de kullanabilmektedir. Akbank 20.000 TL'ye kadar yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında en düşük faiz oranlarından sadece emekli olan vatandaşları yararlandırmaktadır.