Akbank ve 2 banka 17.000 TL kredi için "Şartsız olarak" vereceğini açıkladı. Vatandaşlar nereden, nasıl para alacak detayları haberimizde yer alıyor.

Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor

Akbank ve 2 banka 17.000 TL kredi için "Şartsız olarak" vereceğini açıkladı... Vatandaşlar gelir belgesiz ve şartsız olarak kredi almak için çeşitli araştırmalar yapıyor. Bu anlamda bankalardan ardı ardına müjdeli haberler geliyor. Akbank'ın yanı sıra TEB ve İNG bank'ta düğmeye bastı. 17.000 TL ihjtiyaç kredisi için başvurular alınmaya başladı. Bu bankalara başvurmak için kredi noyunuzun iyi olması gerekiyor. Akbank ile birlikte 2 bankaya yapılacak olan başvurular için vatandaşların kredni notlarının 1300 olması en minumum şekilde önem arz etmektedir. Bu koşullar sağlanırsa anında kredinizi hesapta görebilirsiniz. 

Akbank ile birlikte ve 2 bankadan kredi başvurusu için detaylar verildi

Akbank kredi müracaatı ile toplu para almak isteyen vatandaşlar bankanın resmi internet sitesi üzerinden veya banka şubelerine giderek başvuru yapabilirler. Akbank'tan kredi almak istiyorsanız banka müşterisi olmanız gerekir. Banka müşterisi olursanız makul düzeyde faizlerle kredi onayınız verilir. Kredileri 50 bin TL'ye kadar 36 ay taksitle alma şansınız var. 17.000 TL kredi için ise 3 sene vadeye kadar geri ödeme sansınız bulunuyor. Ayrıca 3 ay erteleyebilirsiniz. 

Akbank üzerinden kredi başvurusu yaparken banka kredi puanı bankanın istediği şekilde olmalıdır. Ayrıca kredi almak için cep telefonunuzdan SMS atabilirsiniz. 4422'e SMS attarak istediğiniz rakamı yazmanız yeterlidir. Akbank direk uygulaması ile de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 

TEB Bankası üzerinden de kredi almanız oldukça kolaydır. Cep telefonunuzan SMS göndererek 17.000 TL yaparak kredi onayı alabilirsiniz. 4466 numarasına istediğiniz rakamı ve TC kimlik numarasınızı yazarak para almanız mümkün. CEPTETEB ile bütün TEB ATM'lerinde para çekme yatırma gibi ihtiyacın olan bütün bankacılık işlemlerini 7 gün 24 saat, süratli ve basit şekilde yapabilirsiniz. 

İNG Bank bağlamında da başvuru detayları geldi. İNG Bank bilindiği gibi özel bankalar arasında en fazla kredi veren banka olmaktadır. 2205 numarasına SMS ile cep telefonunuzdan mesaj attığınız zaman TC kimlik numarası ile birlikte kredi onayı alırsınız. İNG Bank düşük faizle kredi verirken banka müşterisi olmanızı şart koşmaktadır. 

KAYNAK: ilan365.net