Akbank ve 2 Bankadan Yeni Açıklama Geldi! Bayrama Parasız Gireceklere 14.000 TL Nakit Ödenecek. Son dakika kampanyaları 3 banka duyurdu!

Bankalardan nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bayrama parasız girmemesi için Akbank Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden yapılan kampanyada 14.000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi geldi. Acil durumlarda kullanabileceğiniz bu nakit kampanyasına katılacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, bu üç banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi onayı alabiliyor ve banka şubesine gitmeden de işlemlerini yapabiliyor. Akbank Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden başvuru yaparak nakit onay almak isteyen kişiler banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda başvurularını gerçekleştirebilir ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Sizlerde bu kampanyalara katılacaksınız banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünmeniz durumunda hemen işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Akbank

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmek için bankanın SMS kredi servisini kullanabilir veya bu bankada hesabı varsa, bankanın mobil uygulaması uygun olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru yapabilirler. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmından Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı 44 25'e gönderin. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

akbank-123-1

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

Garanti Bankası 

Garanti Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, 14000 TL için en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte başvurularını gerçekleştirebiliyor. Garanti Bankası şubelerine giderken, gelir belgesi götürmeyen vatandaşlar, sigorta primlerinin son 3 ay içinde yatıyor olmasını, banka tarafından görünmesi gerekmektedir. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden de istediğiniz zaman başvuru yapabiliyorsunuz. 

Denizbank 

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında vatandaşlara cep telefonlarından mesaj atılarak ve mobil uygulamalara giriş yapılarak ihtiyaç kredisi verileceği haberi geldi. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirler. Sms ile kredi kullanmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına gelerek kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaj: 32 80 numarasına gönderin. 32 80 numarasına yapmış olduğunuz mesaj ile kredi başvurusu sonrasında banka, değerlendirmeyi, kimlik numaranız üzerinden yaparak sizlere nekadar onay verdiğini gösterecektir.