Meclisten Bu Akşam Geçti! Emekliye Bayram İçin Ek Ödeme 4000 TL Oldu! Emekliye 4000 TL'ye kadar nasıl ödeme alınır haberimizde...

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

Meclisten Bu Akşam Geçti! Emekliye Bayram İçin Ek Ödeme 4000 TL Oldu! Emekli olan vatandaşlar, 4000 TL'ye kadar nakit kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirebilirler ve hızlı bir şekilde kamu bankaları üzerinden nakit kullanabilirler. 

Devlet destekli olarak sadece emekli vatandaşların kendi emekli maaş almış oldukları banka şubeleri üzerinden yapacakları başvuru sonrasında ihtiyaç kredisi olarak hesaplarına 4000 TL ödeme yapar ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak işlem yapılmaktadır. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için başlatılan ve emekli maaşı üzerinden verilecek nakit kampanyası, düşük faiz oranlarıyla kullandırılmaktadır. Başvuru yapacak olan emeklinin emekli maaşı Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinde olması gerekiyor. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekliye 4000 TL, ödemeler nasıl alınır?

Devlet bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, emekli olan vatandaşların sürekli yanında olmaya devam ediyor. 4000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda hemen kredi onayı alabiliyorlar. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve acil ihtiyacınız için bu kredileri kullanabilirsiniz. 

meclis-onayindan-gecti-vatandaslarin-sikintisi-gidiyor-5000-tl-ek-odeme-onaylandi1

Emekli maaşı olan kişiler banka hesabı üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte de 4000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabiliyorlar. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın mobil uygulaması üzerinden yapacağınız başvurular sonrasında sizlere hemen işlem yapılarak kredi imkanı sağlanmaktadır. Sadece 4000 TL değil, 4000 TL üzerinde nakit, kullanabileceğiniz kampanyalar bu bankalar üzerinde bulunmaktadır. Emekli maaşınızı bu bankalara taşıyarak hem ihtiyaç kredisi, hem borç kapatma kredisi hemde 750 TL emekli promosyonu kampanyasına katılma olanağı sizlere sunulmaktadır.