Akbank ve Ziraat Bankası nakit ödemesi başladı! 2 bankadan 30.000 TL ödeme "Gelir Belgesiz" Ödenecek

Gelir belgesiz, nakit kredi kullanacak olan kişiler için yapılan başvurularda, nakit ihtiyacı kullanacak olan kişilere gelir belgesiz olarak kredi veren, hem kamu bankası, hemde özel bankası Kampanya duyurusunu paylaştı. Akbank ve Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara yapılacak olan bu kredi ödemelerinde uygun faizlerden yararlanarak hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU 

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan bireysel müşterilerin banka müşterisi olması durumunda, Akbank Direkt uygulamasını kullanarak diledikleri zaman kredi başvurusunda bulunabileceğini söyleyebiliriz. 

akbank--1 (2)-1

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte uygun faizlerden yararlanarak, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan kişilere 90 gün ertelemeli kredi imkanı sağlanmakta. 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, bankadan kredi kullanabilirsiniz. 

ZİRAAT BANKASI BAŞVURUSU

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ise banka şubelerine gitmeden işlemlerini, bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapabilir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra bu banka üzerinden ne kadar kredi onayı aldığınız hemen görebilirsiniz. Emekli olan kişilerle uzun süredir aynı işyerinde sigortalı olarak çalışan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde, Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanabilmektedir.