Son dakika... Emeklilere 10 bin TL ödeme haberi verildi, En düşük maaş alan da alacak!

Emekli maaş alan vatandaşlara müjdeli haber verildi. Bugün açıklanan en düşük 5500 TL'ye kadar emekli maaş alan vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından on bin TL nakit kredi ödemesi verilecek. 

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank tarafından daha önce kredi kullanmış olan vatandaşların kampanyaya katılarak nakit kredi ödemeleri alabilecekleri bu kampanyalarda işlemlerini gerçekleştirmeleri durumunda hızlı bir şekilde ödeme alabileceklerdi. 

632x314-kidem-tazminati-tavani-2023-kidem-tazminati-tavani-ne-kadar-olacak-asgari-ucret-zammi-ile-kidem-tazminati-kac-1671525182299

Başvurularını gerçekleştirmek isteyen emeklilerin emekli maaş hesapları, bu bankalar üzerinde olması durumunda 10000 TL nakit kredi ödemesi alabilir. Sizlerde emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden alıyorsanız ve daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapıyorsanız, 36 ay vadeli düşük faizli bu kredi kampanyasına, sizlerde katılabilirsiniz. 

Sorunsuz birşekilde başvuru yapılıyor. 

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirdikten sonra hemen sonuçlarını öğrenebilir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları, kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere on bin TL'ye kadar nakit ödemesi verdikten hemen sonra işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

63b4250e86b24465a8808ec5

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, 10000 TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemeleri, gerçekleştirmekte. Daha yüksek limitlerde kredi ödemesi alabilir ve başvurunuzu banka şubeleri haricinde internet sitesi ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 24 yapabilirsiniz.