Akbank, müşterilerini sevindirecek bir kampanyayı duyurdu. Yeni eklenen kampanya kapsamında, Akbank kart sahiplerine 22 Nisan tarihine kadar yapılan dijital platform ödemelerinde %50'ye varan chip-para hediye edilecek. Bu kampanya ile kart sahipleri, Netflix, Spotify, Amazon Prime, Exxen, BluTv, S-sport, Gain ve DisneyPlus gibi popüler platformlara yapacakları ödemelerde 200 TL'ye kadar chip-para kazanabilecekler.

Kampanyaya katılım için müşterilerin 22 Nisan tarihine kadar Akbank Kartları ile yeni yapacakları dijital platform ödemelerine kaydolmaları gerekiyor. Kampanyadan faydalanmak için, asıl kart sahiplerinin Juzdan uygulamasından "Hemen Katıl" seçeneğine tıklamaları yeterli olacak.

Kampanya koşullarına göre, mevcut ve düzenli devam eden ödemeler kampanyaya dahil değil. Yalnızca 22 Nisan'a kadar yapılacak yeni ödemeler chip-para kazandıracak. Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 200 TL chip-para kazanabilecek.

Hak edilen chip-para, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra 5 iş günü içinde kartlara yüklenecek. Ancak, iptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacak. Chip-para kullanılmış ise, ilgili tutar ekstreye borç olarak yansıtılacak.

Kampanyaya, Akbank Kart, Bireysel Axess, Wings kredi kartları ile varsa bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar dahil. Ancak, ticari kartlar, Free ve Bank'O Card Axess kampanyaya dahil değil.

PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek! PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek!

Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, kamu, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değil.

Kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutan Akbank, alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğunun iş yeri tarafından olduğunu belirtiyor.

Akbank'ın yeni kampanyası, dijital platformlarda yapılan ödemelerden chip-para kazanma imkanı sunarak müşterilerine ekonomik avantajlar sağlıyor. Bu kampanya ile Akbank, müşteri memnuniyetini artırmayı ve dijital bankacılığı teşvik etmeyi amaçlıyor.