Bankalar yeni yılda kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu bağlamda Akbank müjdeyi verdi. Mobil uygulama üzerinden Akbanklı olan kişilere 10.000 TL’ ye kadar %0 faizli taksitli avans imkanı sunmaktadır. İşte detaylar…

Bankalar yeni yılda kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu bağlamda Akbank müjdeyi verdi. Mobil uygulama üzerinden Akbanklı olan kişilere 10.000 TL’ ye kadar %0 faizli taksitli avans imkanı sunmaktadır. İşte detaylar…

1 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olan Akbank Mobil uygulaması üzerinden yeni müşteri olan kişilere 10.000 TL’ ye kadar %0 faizli taksitli avans imkanı sunmaktadır. Bu bağlamda kampanyanın detayları merak konusu oldu. Vatandaşlar kampanyayı araştırmaya başladı.

616x321-kredi-faiz-oranlari-ne-kadar-oldu-akbank-ziraat-vakifbank-garanti-teb-kredi-hesaplama-nasil-yapilir-1590355889439

Halk Ekmek Ramazan Pidesi Yarı Fiyatına Satılacak! İBB'den Ucuz Pide Satışı Müjdesi! Halk Ekmek Ramazan Pidesi Yarı Fiyatına Satılacak! İBB'den Ucuz Pide Satışı Müjdesi!

Akbank’tan Müjde!

Türkiye’ nin en büyük bankalarından olan Akbank’ ın hazırlamış olduğu kampanya merak konusu oldu. Kampanyanın detayları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Son zamanlarda özellikle yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı nakit para ihtiyacında problem yaşayan insanlar bulunmaktadır. Bu bağlamda hazırlanan kampanyalar takip ediliyor.

Bu bağlamda Akbank’ın hazırladığı kampanyanın detaylarına internet sitesinde baktığımız zaman “Kampanyadan 1.02.2022 – 28.02.2023 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir” şeklindedir. 

616x321-8-ekim-2022-akbank-banka-sistemi-uygulamasi-neden-coktu-akbankta-neler-oluyor-akbank-mobilde-sorun-mu-var-1665216283204-1

10.000 TL’ ye Varan %0 Faizli Taksitli Avans!

Kampanyanın belirtilen tarihleri arasında yeni Akbanklı olan kişilerin “ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 20.03.2023 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir. 20.03.2023 tarihine kadar başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 31.03.2023 tarihine kadar faydalanabilecektir” ifadeleri kullanılmıştır. 

Kampanya detaylarına baktığımızda “kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan faydalanabilir.

Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilir. Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.

Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 10.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %1,36 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.

Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. 17.10.2022 tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Kampanya koşulları çerçevesinde, resmi tatil ve hafta sonlarında Akbanklı olan katılımcılar için tanımlama süreci, takip eden ilk iş günü itibarıyla başlayacak ve artı 2 iş günü içinde sonuçlanacaktır.

Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır. Kredi kartı başvurusu onaylanan Akbanklıların kullanılabilir taksitli avans limitleri kapsamındaki sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecektir” olduğunu görüyoruz. 

Kampanya detaylarının devamında “her Akbanklı kredi kartı açılışından sonra taksitli avans limitleri doğrultusunda, kampanya süresi boyunca sadece 1 kez sıfır faizli, Taksitli Avans kullanabilir. Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL tutarında kullanılabilir. ATM'lerimizde ise tek seferde 4.000 TL ile sınırlandırılmıştır.

Kullanılabilecek Taksitli Avans tutarı; kartın kullanılabilir nakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır. Fiziki kartlar ile Taksitli Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir.

Şifresini belirlememiş, kredi kartı kuryede olan ya da henüz kredi kartı kullanıma açılmamış kart sahipleri Akbank Mobil’den dijital kart başvurusu yaparak kampanyadan faydalanabilir. Kampanyaya sadece Axess ve Wings bireysel kredi kartları dahildir. Free, Ticari kredi kart, Troy, ek kart ve sanal kart başvuruları dahil değildir.

Axess veya Wings Kredi Kartı sahibi olan müşterilerimiz 1 yıl kart ücreti ödemeyecektir. Ekstrenin asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi olarak ödenmesi durumunda; hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında ödenmemiş anapara üzerinden akdi faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme aylık akdi faiz oranı ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden ise akdi faiz oranının işletileceğini bildirmek isteriz” gibi bilgiler yer aldı.