Akbank adeta faizsiz para dağıtıyor. Bu kampanyayı kaçıran çok üzülecek. Acil para lazım diyorsanız siz de Akbank'ın güncel faizsiz ödemesinden yararlanın. İşte sıfır faizli nakit avansta başvuru şartları...

Akbank, önemli bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Bankanın faizsiz nakit avans vereceği açıklandı. Nakit ihtiyacı olanlar ve bir an önce bu ihtiyacını gidermek isteyenlere fırsatlar sunuluyor. Bankanın güncel kampanyasında başvuru için son tarihler açıklandı. Yeni müşteriler bu fırsatı değerlendirmek isteyecek.

Akbank'a Katılanlara 10 bin TL!

Akbank, yeni müşterisi olan ve kredi kartı başvurusunda bulunanlara 10 bin TL nakit avans imkanı sağlıyor. Üstelik herhangi bir faiz talebinde de bulunulmuyor. Dolayısıyla hem ödeme kolaylığı hem de ödenecek miktar anlamında bankanın hatrı sayılır bir kampanya oluşturduğunu söylemek mümkün. Çünkü nakit için kredi çeken pek çok vatandaş, hangi banka olursa olsun belirli bir faiz oranına göre ödeme planı yapmak zorunda kalıyor. Ancak nakit avansın sıfır faize inmesiyle böyle bir durum ile karşılaşılmayacak.

paraa-4

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Altınöz’den Saadet Partisi'ne Sert Eleştiri: “Temelcim Kusura Bakma” Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Altınöz’den Saadet Partisi'ne Sert Eleştiri: “Temelcim Kusura Bakma”

Mart'ın Sonunda Kampanya Bitiyor

Başvuruların 20 Mart'a kadar onaylanması beklenirken, Mart sonuna kadar ise kampanyanın devam edeceği vurgulanıyor. Üstelik başvuru işlemleri için bankadan gelen açıklamada:
"Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir." dendi.